TAGASISIDE

Ostmine, müümine, üürimine - müü enda kinnisvara parima hinnaga!

Tagasiside on justkui kingitus meie klientidelt, mis ma saan peale tehingu sõlmimist. Minu jaoks s on väga oluline saada tagasisidet antud kogemusest – see aitab mul mõista ja olla pidevalt õppivas arengus. Kui me oleme koos Sinuga varasemalt koostööd teinud siis oleksin väga tänulikud igakülgse tagasiside eest. Tagasiside saada palun: info@gohaus.ee või läbi alloleva vormi.

Martin, Kopli tänava korteriomanik: “Raunoga tehtud koostöö oli väga mõistlik, kuna tegeleb kinnisvara müügiga väga operatiivselt. Suhtluskanaliks FB/Skype chatt, mis tagas kiire infovahetuse ja tagasiside potentsiaalsetelet ostjatelt. Nii müügikuulutuse tekstiline, kui visuaalne osa oli professionaalselt üles ehitatud. Kuulutuse üks eripärasid oli see, et kuvati korteri tegelikku olukorda väga täpselt, mis tagas selle, et korteriga tutvuma tulnud ostjad nägid ja tutvusid infoga eelnevalt (paljude maaklerite lähenemises kasutatakse Photoshop’itud pilte, mis tekitab ostjates segadust). Samuti käis kogu tehingu läbirääkimine ja vormistamine sujuvalt.”

Vahur Kilk, Kose mnt korteriomanik: “Kui Rauno Mäepea müüs mu korteri, avastasin end mõttelt: Kahju et mul rohkem midagi müüa ei ole… Olin üllatunud, et selline tehing võib toimuda nii kiiresti ja meeldivalt.”

Kaido Nahkur, Idapõllu tee korteriomanik: “Olen väga rahul Rauno Mäepea tööga. Lubas korteri kiiresti maha müüa ja ka müüs. Maakleri valimisel sai määravaks esimene suhtlus, sest see tundus mulle kohe usutavana mida tavaliselt kahjuks tihti ei teki. Seega super töö.”

Triinu Seppam, Põhja tänava korteriomanik: “Meil oli Rauno Mäepeaga väga hea koostöö. Ta pidas kinni lubadustest ja antud tähtaegadest. Leidis meie korterile kiiresti usaldusväärse ostja. Andis alati õigeaegslt tagasisidet ja hoidis meid arengutega kursis. Terve protsessi vältel oli professionaalne ja sõbralik.”

Marika Mändmets, Juhtme tänava korteriomanik: Esialgu müüsin oma korterit ise ja asi jäi jänni. Kuid Rauno Mäepea ülevõtmisel leidsime kohe ostja ja asjad sujusid. Eriti meeldis mulle see, et ta andis aega ja ei olnud pealetükkiv. Hea tahte ja nõuga jõudsime juba esimese huvilisega tehinguni. Tänud veelkord talle! Soovitan!

Maret Kurrik, Juhtme tänava korteriostja: Ostsin korteri Juhtme tänaval, Peetri alevikus maakler Rauno Mäepea kaudu. Kiidan tema tööd! Ta ei olnud tüütult pealetükkiv ja andis piisavalt aega oma asju erinevates pankades korraldada. Samas tuletas end aeg-ajalt viisakalt meelde, kas tehingu mõte on ikka veel aktuaalne. Jõudu ja edu talle!

Eigi Tali, Saha tänava korteriomanik: Olen väga rahul maakler Rauno Mäepea tööga. Vaba suhtlemine, asjatundlikkus ja kliendi kiire informeerimine toimuvast on tema tööd iseloomustavad sõnad.

Vivika Oolo, Suur-Kaare tee korteriomanik: Mina olen väga tänulik Rauno Mäepea tehtud töö eest! Tegemist on väga sooja ja kohusetundliku inimesega, kellega oli tõeliselt meeldiv koostööd teha. Sain kogu protsessi korraldamise tema kätte usaldada, ilma et hetkekski muretsema oleksin pidanud, kas kõik ikka kontrolli all on. Ta suutis kohale tuua väga suure hulga huvilisi ja neid kõiki ka hallata. Minul jäi üle vaid notarisse kohale tulla ja dokumendid allkirjastada. Kogu eelnev töö sai tema poolt korraldatud. Raunoga suhtlemine oli alati väga meeldiv ning ta hoidis mind asjade käekäiguga kogu aeg kursis. Ma pole ammu nii hea koostöö osaliseks saanud, kui see mida Rauno pakkus. Palju edu ning toredaid kliente talle!

Monika Sepp, Tule tänava korteriomanik: Algul, kui minuga võttis ühendust kinnisvara firma OldeVara, olin skeptiline kuna ettevõte pole tegutsenud meie turul väga kaua. Siiski mõtlesin anda võimaluse arenevale ettevõttele. Õigesti tegin! Minu korteri müügiga asus tegelema Rauno Mäepea. Rauno Mäepea – noor, viisakas, tark, intelligentne, oma ala spetsialist. Alati olemas! Müüja ei pea grammigi muretsema müüdava objekti pärast. Fotograaf – Super fotod. Ka mitte kõige müüdavam objekt näib fotodel välja ahvatlev.

Madis Koplimäe, Kõnnu tänava ridaelamu ostja:Rauno Mäepea vahendas minu pere kodu soetust Nõmmele. Suhtlus oli väga professionaalne. Mulle väga meeldis, et tegemist oli konkreetse ja viisaka inimesega, kes ei häbenenud ka ise esitada küsimusi, kui mõni teema tema jaoks natuke arusaamatuks jäi. Meilidele saime alati kiired vastused ning probleemid lahendatud. Kindlasti on tal veel arenguruumi oma teadmiste täiendamises aga tundub, et tegemist on inimesega kes oskab ja tahab kogemustest õppida. Suured tänud!

Toomas Jänes, Torni tänava korteriomanik: Suurimad tänud Raunole töö eest! Mulle meeldis eriti väga kõrge ametialane kvaliteet nii asjaaiamises kui ka selles, et korterist tehti korralikud pildid. (Olen enne ka ja korduvalt kinnisvara firmade ja maakleritega kokku puutunud, st tean, millest räägin). Tänud ka fotograafile! Niisugust taset hoidkegi!